Filament Fiberlogy Fibersilk, idealny konkurent dla Polyalchemy Elixir!

Od lat marka Polyalchemy była królem wsród producentów filamentu perlowego. Wielu próbowało, ale nikomu się nie udało osiągnąć takie efektu perłowej powierzchni. W lutym tego roku pojawiła się nowość wśród filamentów od Fiberlogy, jest to FIBERSILK czyli idealny konkurent dla Polyalchemy Elixir!

Czym jest Polyalchemy Elixir? Elixsir to połączenie PLA i polimerów, które dają oszałamiający perłowy połysk, który nie ma sobie równych w zwykłym PLA, jest idealny do drukowania popiersi i wazonów lub każdego modelu, który musi się wyróżnić.

Nie inaczej jest z FIBERSILK METALIC, głębia koloru, oszałamiający połysk sprawia wrażenie jakby model został zanurzony w lakierze. Wydruki cechują się metalicznym blaskiem odbijającym każdy promień światła. Kolorystyka FiberSilk nie ogranicza się do dwóch czy trzech kolorów, mamy ich aż 8! Są to FiberSilk Metallic Blue, FiberSilk Metallic Green, FiberSilk Metallic Red, FiberSilk Metallic Orange, FiberSilk Metallic Turquoise, FiberSilk Metallic Navy Blue, FiberSilk Metallic Burgundy, FiberSilk Metallic Yellow, FiberSilk Metallic Light Green i genialny… FiberSilk Metallic Pink!!!

Mimo swoich właściwości połyskiwania w każdym świetle, Fibersilk zachował właściwości swojego starszego brata czyli Fiberlogy Easy PLA. Jest łatwy w druku, wysoko wytrzymały i każdy będzie chciał mieć model wydrukowany z tego fialmentu. Filament ten jest polecany do produkcji różnego rodzaju elementów dekoracyjnych, takich jak wazony, figurki, akcesoria cosplay, itp. Pieknie będzie się prezentował jako wydrukowany model na targach i przyciągnie zwiedzających do stoiska. Fibersilk znajdzie także uznanie wśród fanów i moderów gier planszowych, którzy z zapałem tuningują czy “pipmują” swoje gry. Wieża do kości wydrukowana z tego fialamentu stanie się ozdobą każdej rozgrywki, a wydrukowane modele diamentów czy kryształów fantastycznie będą się prezentować na planszy.