wyszukiwanie zaawansowane
» » Filtr zanieczyszczeń filamentu

Kontakt

  • E-mail:sklep@blackfrog.pl
  • Telefon662772277
    692488857
  • Godziny działania sklepuBielsko - Biała, Żywiecka 132 9:00 - 17:00

Producenci

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Filtr zanieczyszczeń filamentu

Data dodania: 27-03-2014 Kolejnym użyteczną rzeczą w druku 3d jest filtr filamentu, który ma za zadanie czyścić filament z kurzu i innych zanieczyszczeń, które osadzają się na nim

Kolejnym użyteczną rzeczą w druku 3d jest filtr filamentu, który ma za zadanie czyścić filament z kurzu i innych zanieczyszczeń, które osadzają się na nim. Najczęściej stosuje się do tego kawałek gąbki, przez który przewleka się filament do drukarki 3d przed głowicą drukującą. Nie wygląda to zbyt estetycznie, ale spełnia swoje zadanie.  A czemu nie wykorzystać jako filtru do filamentu gąbkowych papilotów dostępnych w każdym sklepie kosmetycznym lub drogerii? Papiloty są z zbudowane z wałka gąbki a w środku mają drut. Wystarczy taki papilot owinąć wokół filamentu zaraz przez ekstruderem i mamy estetyczny kolorowy filtr filamentu, który zabezpieczy naszą głowicę drukującą drukarki 3d przez zabrudzeniami, które mogą ją zapchać.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Okazje.info.pl
Pobieranie danych...