wyszukiwanie zaawansowane
» » S&S

E3D Reseller

alt
alt

Producenci

Zmiana języka

PolskiAngielski

Kontakt

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

S&S

S&S S&S (Strong&Soft) jest kopolimerem dwóch podstawowych składników o niesamowitych właściwościach, których nazwa jest tajemnicą naszego laboratorium filamentu.

Nowy Filament 3D S&S zawiera w sobie dwie cechy które nakreślono w nazwie. S&S jest wysoce wytrzymałym materiałem przy jednocześnie miękkiej powłoce co czyni go doskonałym narzędziem w wydrukach 3D  tam gdzie użytkownikowi zależy na zwartej i mocnej konstrukcji.

Podstawowe właściwości

Jak wykazały nasze pomiary skurcz materiałowy wydruków z S&S mieści się zaledwie pomiędzy 0,1 0,2 % co czyni go materiałem niepowtarzalnym na rynku w tym parametrze. Wydruki nie mają tendencji do odrywania się od stołu drukarki. ,,Zszycie ‘’ poszczególnych warstw wydruku jest doskonałe ( podobnie jak w przypadku Filamentu UniPET, oferowanego przez naszą firmę).

Zwarta konstrukcja i miękkość samego S&S powoduje niezwykłą odporność na uderzenia mechaniczne (udarność) a sam filament trudno jest złamać nawet przy wielokrotnym wyginaniu.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Okazje.info.pl
Pobieranie danych...