Strona główna » Żywice UV SLA DPP » Żywica UV Monocure 3D Rapid - 0.5L
Monocure Rapid Resin blackMonocure Rapid Resin blueMonocure Rapid Resin clearMonocure Rapid Resin grayMonocure Rapid Resin greenMonocure Rapid Resin gun metalMonocure Rapid Resin redMonocure Rapid Resin white
Monocure Rapid Resin blackMonocure Rapid Resin blueMonocure Rapid Resin clearMonocure Rapid Resin grayMonocure Rapid Resin greenMonocure Rapid Resin gun metalMonocure Rapid Resin redMonocure Rapid Resin white
Super promocja

Żywica UV Monocure 3D Rapid - 0.5L

Monocure 3D
Średnia ocena (3/5):
Średnia ocena 3/5
(głosów 1)

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Czas wysyłki: 48 godzin

Kod EAN: 9997321752357

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 3 miesiące

kolor
biały
biały
ciemny szary
ciemny szary
czarny
czarny
czerwony
czerwony
niebieski
niebieski
szary
szary
transparent
transparent
zielony
zielony

Cena: 49,00 zł

Cena poprzednia: 160,00 zł

Chwilowo niedostępny

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 49 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

 • Opis produktu
 • Do pobrania (1)
 • Recenzje produktu (1)
Żywice w których upłynęła data ważności w 2018 roku. Żywica nie podlega reklamacji.

Nasza gama produktów Rapid została zaprojektowana do drukarek LED niskonapięciowych typu DLP, takich jak Anycubic Photon Wanhao Duplicator 7 Prędkość utwardzania jest do 4 razy większa niż w przypadku naszej standardowej żywicy. 
 • Czy czarny jest nowy biały? Bliski, czarny wygląd pozwala na drukowanie modeli 3D lub części ze szczegółowym gładkim wykończeniem, które będzie czarne w czasie utwardzania.
 • Gunmetal Grey jest wysoce zalecanym kolorem do fotografowania wydruków 3D. Solidny, ciemny, szary wygląd pozwala na drukowanie modeli 3D lub części ze szczegółowym gładkim wykończeniem, które będzie miało ciemnoszary kolor po utwardzeniu.
 • Czujesz się trochę niebieski? Bliski niebieski wygląd pozwala na drukowanie modeli 3D lub części o szczegółowym gładkim wykończeniu, które będzie niebieskie w czasie utwardzania.
 • Przezroczysty wygląd pozwala zobaczyć wewnętrzne funkcje i struktury, które byłyby użyteczne w badaniach, prototypowaniu i inżynierii części.
 • Chcesz drukować na zielono? Bliski zielony wygląd pozwala na drukowanie modeli 3D lub części ze szczegółowym gładkim wykończeniem, które będzie zielone w przypadku utwardzenia.
 • Szary to idealny i wysoce zalecany kolor do fotografowania wydruków 3D. Solidny szary wygląd pozwala na drukowanie modeli 3D lub części ze szczegółowym gładkim wykończeniem, które będzie miało szary kolor po utwardzeniu.
 • Bliski, czerwony wygląd pozwala na drukowanie modeli 3D lub części ze szczegółowym gładkim wykończeniem, które będzie czerwone w czasie utwardzania.
 • Jednolita, biała żywica 3D Monocure RAPID jest idealna, jeśli chcesz uzyskać gładki, mocny efekt, a także wyróżnia się drobnymi szczegółami. Jest idealny do prezentacji modeli i do malowania w razie potrzeby.

 
Ocena produktu: Ocena produktu 3/5 Data napisania recenzji:

żywica prawie bez zapachu ale dosć gęsta, jak jest dużo suportów to pozostaje nadlewka bo żywica nie daje rady spłynąć, wymycie po wszystkim nic nie daje bo się utwardza w czasie druku, znaczny skurcz do tego bardzo uczulona na światlo dzienne nawet przez okno wpadajace utwardza się w czasie mycia VAT a to jest trochę frustrujace..z innymi żywicami nie mam takiego problemu.. Ale jest bardzo szybka 6s, 8s, 10s na warstwę -0,025 -0,05mm, mi generalnie nie opowiada.

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 200 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.


Pozostałe produkty z kategorii
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu