wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O firmie
Producenci

O firmie

Blackfrog.pl istnieje od marca 2014 roku. Od początku swojej działalności naszym celem było dostarczenie naszym klientom miejsca, w którym zaopatrzą się w niezbędne materiały do budowy drukarek 3D. W swojej ofercie posiadamy niezbędne części mechaniczne, elektroniczne i eksploatacyjne niezbędne do budowy drukarek 3D. Współpracujemy z najlepszymi firmami z całego świata m.in Prusa, E3D, Dima3d, Plasty Mladec, Spectrum Filament, 3D Gence, 3D Universal, Wolfix, Plastspaw. To my jako pierwsi do Polski sprowadziliśmy najlepszy klej do druku czyli Dimafix.
Zaufały nam największe uczelnie w Polsce: Uniwersytety, Akademie, Politechniki i największe firmy z branży meblarskiej, budowlanej, rozrywkowej, studia projektowe czy też producenci drukarek 3D.
Ciągle podnosimy jakość swoich usług i na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie klienta.
Stale rozwijamy swoją ofertę o nowe materiały i urządzenia.

Karambola, właściciel sklepu blackfrog.pl, istnieje od 2012 roku. Od początku firma była nastawiona na działalność w E-commerce. Kilka lat istnienia na rynku pozwoliły nam zdobyć spore doświadczenie w obsłudze e-klienta i na pierwszym miejscu stawiamy sobie jego zadowolenie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz wysokiej jakości produkty. Nasze starania zostały zauważone, gdyż nasi klienci wystawili nam maksymalną ocenę w 4 kategoriach za zgodność towaru z opisem, kontakt ze sprzedającym, czas realizacji zamówienia oraz koszty wysyłki.

Nasze obecne działania to rozszerzenie działalności w kierunku druku 3D. Celem jest stworzenie miejsca, w którym pasjonaci znajdą wszystko co potrzebne w tworzeniu świata trójwymiarowego.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji:Wojciech Gurdek - właściciel (CEO) i pomysłodawca blackfrog.pl, pasjonat druku 3D, zabytkowej motoryzacji i fotografii. Aktualnie również czynny nauczyciel matematyki i informatyki w szkole podstawowej, gdzie zaszczepia druk 3D w młodych umysłach uczniów.


Patryk Lach -


Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.blackfrog.pl prowadzony jest przez WOJCIECHA GURDKA prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą WOJCIECH GURDEK KARAMBOLA wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającego: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Zacisze 112, 32-650 Kęty, NIP: 5492141185, REGON: 122539581, adres poczty elektronicznej: sklep@blackfrog.pl oraz numer telefonu kontaktowego: +(48) 692 488 857.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Okazje.info.pl
Pobieranie danych...