wyszukiwanie zaawansowane
» Sposób i terminy dostaw

Kontakt

 • E-mail:sklep@blackfrog.pl
 • Telefon662772277
  692488857
 • Godziny działania sklepuBielsko - Biała, Żywiecka 132 9:00 - 17:00

Producenci

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Sposób i terminy dostaw

SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium państw członkowskich Unii Europejskiej.
Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce „Koszty dostawy ” oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
 • Przesyłka pocztowa, przesyłka pocztowa pobraniowa.
 • Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.
 • Przesyłka paletowa.

Odbiór osobisty dostępny pod adresem:
 • ul. Zacisze 112, 32-650 Kęty
 • ul. Bema 4, 34-220 Maków Podhalański.

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 10 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 10 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
 • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 10 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin.
 • W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 10 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę.  Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
 • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
Dostarczamy za pomocą
 1. Paczkomaty.pl - 98% paczek dostępnych do odebrania dzień po nadaniu paczki
 2. Kurier DPD  - paczka dostarczona na drugi dzień roboczy po nadaniu paczki
 3. Poczta Polska   - dostawa od 3 do 7 dni

Twoja paczka jest bezpieczna. Wszystkie przesyłki są wysyłane w trybie rejestrowanym, tzw. poleconym. Nawet jeżeli przewoźnik zgubi paczkę, możemy sprawdzić co się dzieje z przesyłką i interweniować. Gdyby przesyłka zaginęła, prześlemy Ci paczkę raz jeszcze, a praw będziemy dochodzić sami.

Twoja przesyłka jest dobrze zabezpieczona, a opakowania są dostosowane do rozmiarów produktów.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Okazje.info.pl
Pobieranie danych...